W kilku, ciepłych jak tenerifijskie słońce słowach

O mnie

Hej, tu Dżesika!

Oto moja wyspiarska przygoda

Pierwsza była Gran Canaria. Kiedy miałam sześć lat, skradła moje serce. Niewielka wyspa leżąca na Ocenie Atlantyckim, niezwykle mnie urzekła. Od tego czasu niezmiennie śniłam o powrocie na moje wyspy szczęśliwe. Udało się to po kilkunastu latach. I tak zaczęłam spełniać marzenia… 

Paręnaście lat później, lądując na Teneryfie, kolejnej części archipelagu Wysp Kanaryjskich, nie spodziewałam się, że zostanę tu na stałę. A jednak kultura, historia i mieszkańcy Wysp zainteresowali mnie tak bardzo, że nie potrafiłam już patrzeć wstecz. Postanowiłam przedłużyć swój pobyt, poznać Teneryfę z każdej, możliwej strony i stać się jej częścią. W tym czasie zdobyłam uprawnienia licencjonowanego przewodnika, zakochałam się i założyłam rodzinę. Nawet nie wiem kiedy zjednoczyłam się z wyspą i wtopiłam się w jej tło, a Teneryfa stała się moim domem. 

I tak zaczęło się...

Dziś znam już każdy jej żywioł. Ogniste skały, otwarte wody, porwiste wiatry i bezpieczną ziemię.

Czuję tę Wyspę całą sobą i zapraszam Cię do poczucia tego samego. 

Szukasz wytchnienia? Choćmy na wycieczkę w góry. Wdychajmy świeże powietrze i relaksujmy wzrok podziwiając zieleń. 
Marzysz o przygodzie? Powędrujmy w miejsca, które znają tylko lokalsi, napijmy się wina z małej produkcji i spróbujmy przysmaków, których nie miałeś okazji poznać nigdy wcześniej!
Tęsknisz za słońcem? Odwiedźmy najpiękniejsze plaże, wygrzejmy się na jachcie i podziwiajmy chwytające za serce zachody. 

Wszystko to czego szukasz, znajdziesz na Teneryfie

Czekam na Ciebie na tej małej, hiszpańskiej wyspie, pełnej uroku, dobrej energii i niezwykłych mocy.

A to dopiero początek!