Sekretne miejsca, najlepsze rekomendacje i (nie)zwykła codzienność mieszkańców Teneryfy...

Blog

Transport Publiczny na Teneryfie

Poruszanie się po Teneryfie komunikacją publiczną jest dość wygodne i dostępne. Autobusy to prosty sposób transportu, oferujący połączenia między większością miejscowości na wyspie. Jak funkcjonuje komunikacja publiczna na Teneryfie? Przeczytaj ten wpis i przygotuj się do drogi!

Czytaj więcej

La Gomera: Mały raj w sercu Oceanu Atlantyckiego

La Gomera – jedna z najbardziej ukrytych pereł w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Tutaj natura splata się z historią, a krajobrazy zachwycają na każdym kroku. Chcesz poczuć spokój niezwykłej przyrody i odkryć tajemnice wyspy, której dusza bije w rytmie oceanu? Jeśli tak, to ten mini przewodnik jest właśnie dla Ciebie.

Czytaj więcej

Interaktywny przewodnik po Teneryfie

Miejsca warte polecenia, praktyczne wskazówki i nietypowe informacje z pierwszej ręki, zamknięte są w interaktywnym e-booku od CoupleAway. Znajdziecie w nim też część od Loca Tenerife! Sprawdźcie sami...

Czytaj więcej

Teneryfa. Wyspa kojąca zmysły i duszę.

Gdzie jednego dnia wykąpiesz się w oceanie i wygrzejesz na słońcu, a drugiego zdobędziesz wulkan i zrobisz aniołka na śniegu? Teneryfa to jedyna wyspa, na której dostępne są wszystkie piętra roślinne, występujące na Kanarach.

Czytaj więcej

Żyj, zwiedzaj i… zakochaj się w Teneryfie!

Zastanawiałeś się nad kolejnym kierunkiem wyprawy i Twoją uwagę przyciągnął Archipelag Wysp Kanaryjskich? Dowiedz się dlaczego Teneryfa to idealny kierunek dla każdego typu podróżnika i czym może zaskoczyć tych najbardziej wymagających...

Czytaj więcej

Papas Canarias – przysmak, który łączy pokolenia…

Znacie region, który lubuje się w ziemniakach bardziej niż Polacy? Jeśli słyszeliście o słynnych papas arrugadas, to zapewne jesteście w stanie połączyć kropki. Nie ma chyba bardziej autentycznej odmiany ziemniaka od tej, którą możecie spróbować na Kanarach!

Czytaj więcej