Podróż Bez Granic? Trzy, dwa, jeden – ruszamy!

Co łączy wszystkich przewodników? Niezaspokojona ciekawość świata, kreatywność, ciągła chęć pogłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi.

Taka myśl połączyła polskich przewodników i zainspirowała do pokonania wszelkich barier czasu, miejsca i odległości. Tak powstała platforma PRZEWODNICY BEZ GRANIC, która pozwala odkrywać świat na różne sposoby. Od wirtualnych wycieczek, praktycznych e-booków, radiowych opowieści i postów blogowych, po realne przygody w miejscu destynacji. Dzieląc się doświadczeniem, przewodnicy tworzą kompendium przydatnych informacji, które podróżujący mogą z  łatwością znaleźć na stronie przewodnicybezgranic.pl.

Niezwykła energia ludzi, których łączy więcej niż dzielące ich kilometry sprawiła, że Loca Tenerife i moja skromna osoba MUSIAŁYŚMY SIĘ TAM ZNALEŹĆ! (link do profilu tutaj)

Dumnie reprezentując Teneryfę i La Gomerę, przedstawiam kanary polskim turystom w najbardziej autentyczny i realistyczny sposób. Jednocześnie przekazuję wszelkie tips & tricks dotyczące pobytu na Wyspach. 

Jeśli szukasz rekomendacji na udaną wyprawę, zajrzyj na stronę i znajdź inspirację! Filmy, książki i muzyka, po którą warto sięgnąć przed wyjazdem. Polecane noclegi w których poczujesz klimat miejsca. Restauracje serwujące okoliczne przysmaki. Informacje z pierwszej ręki od osób znających lokalne uliczki jak własną kieszeń.

Nie jedź w ciemno. Nie pozwól by ominęły cię piękne, tajemnicze zakątki. Skorzystaj z wyjątkowych atrakcji danego miejsca i przywieź wspaniałe wspomnienia. Oprócz ogólnodostępnych materiałów możesz też skontaktować się bezpośrednio z przewodnikiem i zadać mu nurtujące Cię pytania. 

Co sprawia, że platforma jest tak wiarygodna? Wszyscy przewodnicy, którzy do niej dołączyli, legalnie wykonują zawód przewodnika polskojęzycznego, są rekomendowani przez turystów, mają ogrom doświadczenia i przede wszystkim – ciągłe poczucie misji

Projekt ten wspierany jest m. in. przez tvn24, onet.pl, czy Rzeczypospolitą.

Do zobaczenia w podróży!